OK

"NAŠE" ÚSPĚCHY"

JOSÍFEK VYBOJOVAL SKVĚLÉ 2.MÍSTO

???
Náš DELFÍN JOSÍFEK se statečně probojoval do krajského kola soutěže ZUŠ vyhlášené MŠMT ČR. DRŽTE S NÁMI PĚSTI tomuto talentovanému akordeonistovi 25.3.2019

???

Děkujeme manželům Bauerovým za jejich pomoc, která převedena na koruny činí krásných 19 700 Kč.

???

"Naše " Natálka se pod dohledem (i zahraničních trenérů) pilně připravuje na novou sezónu. Jsme rádi,že můžeme podporovat tuto talentovanou krasobruslařku a přejeme mnoho dalších úspěchů.

???

Rádi a s pýchou již druhý rok podporujeme úspěšnou "Viki ", která vyrůstá u své babičky.
Úspěchy této talentované veslařky dokládají slova trenérky p. Kindlové :

"Viki má za sebou  velmi úspěšný rok ve veslování, na přeboru Labe byla na skifu první a na párové čtyřce druhá. Na mistrovství republiky si dojela na skifu pro druhé místo a na párovce pro  třetí.  Na Primátorkách( závody osem v Praze)  si starší žákyně( i Viki) ve společenství s Olomoucí  dojely pro třetí místo. Další významný závod byl závod družstev, kde Viki byla na skifu první a na párovce třetí. Díky tomu  skončilo družstvo starších žákyň z celé české republiky na třetím místě a pojedou na slavnostní večeři do Prahy si vyzvednout pohár. Viki tento rok přechází do kategorie dorostu, kde je velmi velká konkurence. Doufám, že za Vaší podpory  se bude Viki dařit dále. S pozdravem Radka Marcela Kindlová"

???

Tento víkend se dařilo námi podporovaným bratrům  Petrovi a Tomovi. Tyto šikovné hokejisty na zápasy pilně doprovází maminka Petra a zde je její dnešní zprava. DĚKUJEME A BLAHOPŘEJEME ..

"...máme za sebou další hokejový víkend, jako každý jiný :). Včera to byla u Péti výhra doma s Litvínovem a také konečně jeho první gól v sezóně :).  Dnes jsme byli s Tomem v Litvínově, sice se klukům nepodařilo vyhrát, ale Tom si dal tři góly, takže krásná neděle :)."

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.